Erling Haaland nuk është ‘normal’, nuk do ta besoni se çfarë ka bërë me tre topa

Futbollisti i Borussia Dortmundit, Erlind Haaland, padyshim që është njeri prej sulmuesve më të mirë botë, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Haaland përveç shumë golave që i realizon në ndeshje zyrtare, ai show bënë edhe në stërvitje individuale. Në një video të publikuar nga faqja zyrtare e Bundesligës, sulmuesi norvegjez ka mahnitur të gjithë, duke i vendosur tre topa një mbi një dhe me pas me të tre…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker