Ish-presidenti i klubit të Malishevës propozon këtë trajner kosovar për ta marr drejtimin e Kosovës   

Federata e Futbollit e Kosovës mesditën e së mërkurës e ka shkarkuar Bernard Challandesin nga posti i trajnerit të kombëtares së Kosovës, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Ky shkarkim i teknikut zviceran ka ardhur pas humbjes së mbrëmshme nga Gjeorgjia dhe pas rezultateve negative në kualifikimet për Kupën e Botës ‘Katar 2022’. Menjëherë pas largimit të tij nga Kosova, në media kanë filluar të qarkullojnë…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker