Ishte larguar nga kombëtarja për shkak të tij, ky është reagimi i Paqaradës pas shkarkimit të Challandesit

Në fillimin e muajit prill të këtij viti mbrojtësi, Leart Paqarada, njoftoi opinionin publik se është larguar nga kombëtarja e Kosovës dhe derisa te jetë trajner Bernard Challanes ai nuk do të bashkohet me ‘Dardanët’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Shkarkimi i Challandesit ka ardhur këtë të mërkurë dhe një reagim i Paqaradës natyrisht se nuk ka munguar. Pavarësisht se kishte pakënaqësi kohë me parë…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker