KF Vushtrria dënohet me 1200 euro gjobë, kjo është arsyeja

Komisioni disiplinor i shkallës së parë në mbledhjen e mbajtur me datë 13.10.2021 ka shqyrtuar procedurat e hapura nga Komisioni i Garave pas përfundimit të ndeshjeve të xhiros së tetë të BKT Superligës, xhiros së shtatë të VIVA FRESH Ligës së Parë Grupi A dhe Grupi B, edicioni 2021-2022 dhe ligave tjera. Pas shqyrtimit komplet të materialit të siguruar nga zyrtarët e ndeshjeve dhe incizimeve…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker