Vazhdon të rritet vlera e Amir Rrahmanit, ja sa kushton ai në tregun e transferimeve

Kapiteni i kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmani, e ka nisur për mrekulli edicionin e ri me skuadrën e Napolit në Serie A, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Rrahmani ka arritur ta zë vendin e titullarit te napolitanët dhe ka realizuar dy gola në këtë fillim sezoni. Përveç Napolit, futbollisti prishtinas është i pazëvendësueshëm edhe te kombëtarja e Kosovës, ku luajti në dy takimet e muajit tetor.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker