Fushatë parazgjedhore agresive, primitive dhe jo dinjitoze-politikan më pak lavde e më shumë punë

Shkruan: Ejup BERShA Fushatës parazgjedhore të zgjedhjeve lokale të cilat do të mbahen ditën e diel më 17 tetor këtu te ne në RMV dalëngadalë po i vjie fundi. Gjatë kësaj fushate subjektet politike që janë paraqitur që të marrin pjesë në zgjedhje u morën me një varg aktivitetesh për ti prezantuar programet dhe platformat […]

The post Fushatë parazgjedhore agresive, primitive dhe jo dinjitoze-politikan më pak lavde e më shumë punë appeared first on Rahoveci INFO.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker