Hipistja daneze që ka pasuri më të madhe se Ronaldo e Messi së bashku

Ylli i skuadrës së Manchester United, Cristiano Ronaldo dhe ai i PSG, Lionel Messi mund të jenë superstarë në botë, por pasuria e tyre neto është ende më e vogël se ajo e një kalërueseje estetike daneze. 31 vjecarja Anna Kasprzak ka përfaqësuar Danimarkën në lojrat olimpike të kalërimit artistik në vitet 2012 e 2016, dhe u rendit e katërta në konkurimin e fundit në Londër. Ronaldo e Messi nga ana…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker