Këtu mund ta dini qendrën se ku do të votoni më 17 tetor

Qytetarët e Republikës së Kosovës do të votojnë për kryetarët e komunave të tyre respektive për katër vitet e ardhshme, shkruan Rahoveci INFO.

KQZ ofron mundësi ta shikoni edhe vend-votimin se ku do të hidhni votën tuaj.

Mjafton ta shkruani numrin personal të letërnjoftimit dhe vendi se ku do të votoni do t’iu shfaqet automatikisht.

Për të shikuar vend-votimin tuaj, kliko KËTU.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker