Vendimi i LaLigas, shtyhen dy ndeshje të fundjavës

Shtyrje dhe polemika. Këtë fundjavë, në LaLiga, do të luhet 8 ndeshje dhe jo 10, ekzaktësisht si një muaj më parë, në momentin e pauzës së parë të kombëtareve. LaLiga vendosi të shtyjë Granada-Atletico Madrid dhe Real Madrid – Athletic Bilbao, çka ka gjeneruar irritimin e Federatës së Futbollit. LaLiga e ka konsideruar të drejtë vendimin për të shtyrë ndeshjet e skuadrave që kanë lojtarë amerikano…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker