Garë e ashpër në Kamenicë, ja sa përqind ka deri më tani Qëndron Kastrati

I dyti pas tij radhitet kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar të komunës, Kadri Rahimaj me 30.97 përqind, shkruan Rahoveci INFO.

Në anën tjetër, vendi i tretë dhe i katërt në këtë komunë gjithashtu janë afër me përqindje.

Faton Jakupi i AAK-së ka mbledhur 14.16 përqind, ndërsa Muhamet Kallaba ka mbledhur 13.72 përqind.

Jeton Biqkaj i LDK-së ka mbledhur 9.45 përqind dhe Albert Sermaxhaj i Nismës 0.67 përqind. /Rahoveci INFO/ 

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker