Trajneri i Southampton nuk i kursen lavdet për Brojën

Një ditë para ndeshjes, trajneri i Southampton Ralf Hasenhuttl e quajti Brojën “një rezervë të mirë”, megjithatë duket se kishte ndërruar mendje dhe ia besoi sulmuesit kuqezi, udhëheqjen e repartit të avancuar në sfidën ndaj Leeds-it. Futbollisti shqiptar nuk zhgënjeu, pasi jo vetëm bëri një ndeshje fantastike, duke mbajtur në alarm tërë kohës mbrojtjen e Leeds-it, por arriti të shënojë edhe golin…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker