E rrallë në Irlandën e Veriut, portieri godet mbrojtësin e tij pas pësimit të një goli

Rast i rrallë ai që ndodh në Irlandën e Veriut me portierin e Glentoran, i cili gjatë një ndeshjeje të kampionatit ka humbur komplet kontrollin duke sulmuar dhe dhunuar një shok skuadre pas pësimit të një goli. Në ndeshjen mes Glentoran dhe Coleraine Aaron McCarey iu vërsul mbrojtësit të tij Bobby Burns me ulërima dhe më pas goditi pasi e konsideroi fajtor në golin e pësuar. Ishin lojtarët e tjerë…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker