Reali përgatit ofertën e bujshme për të marrë “Faraonin”

Mohamed Salah, objektiv kryesor i Realit të Madridit për merkaton e verës së ardhshme. “Los Blancos”, sipas “The Sun”, kanë një plan gjenial për transferimin e “Faraonit” në “Bernabeu”: ofrimin e kartonit të Eden Hazardit dhe një shumë të konsiderueshme parash. Egjiptiani, i cili po kalon një formë të shkëlqyer, nuk po nënshkruan rinovimin e kontratës, që i skadon në qershor të vitit 2023.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker