Newcastle josh yllin e Barçës, i ofron 15 milionë euro në sezon

SHARE TWEET SHARE EMAIL KOMENTEDownload WordPress Themes and plugins.Free Download Nulled WordPress Themes and plugins. Ousmane Dembele mund të jetë afrimi i parë i madh i fondit arabo-saudit PIF te Neëcastle United. Sulmuesi i talentuar francez i cili vazhdon të jetë i dëmtuar që prej Euro 2020 dhe ende nuk e ka bërë debutimin me Barcelonën në këtë sezon, është në skadencë kontrate në verën e…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker