Wenger këshillon Solskjaer: Ja si mund ta mposhtësh Liverpoolin

Në Angli të gjithë mendojnë për super-përballjen e të dielës, mes Manchester United e Liverpool, dy prej skuadrave me më shumë tituj kampion të Premier Leagues, që do të sfidohen në “Teatrin e Ëndrrave”. Një ndeshje e tillë pritet gjithmonë me interes maksimal, por këtë herë është edhe më e veçantë, pasi te “djajtë e kuq” është rikthyer Cristiano Ronaldo dhe bashkë me të, edhe pritshmëria për të…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker