​Gastronomët protestojnë në mbrëmje me sirena para Qeverisë

Sipas njoftimit, protesta me automjete dhe sirena nis në orën ora 21:30.

“Kundër masave të reja me sirena. Kundërshtojmë masat duke e ruajt shëndetin publik”, thuhet në njoftim

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker