Formacionet zyrtare: Ballkani – Prishtina

Ballkani është nikoqir i Prishtinës në duelin e vlefshëm për xhiron e 11-të në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Kjo super ndeshje nisë nga ora 13:30 dhe zhvillohet në stadiumin e qytetit në Suharekë. Dueli i parë i këtij sezoni i luajtur në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, kishte përfunduar me rezultat minimal 1-0 në favor të Ballkanit me supergolin e realizuar nga Ermal…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker