Mauro Icardi merr vendim të papritur në lidhje me Wanda Naran

Mauro Icardi u kthye në skuadrën e PSG, por ai e hoqi nga lista e të ndjekurve gruan dhe agjenten e tij Wanda Nara në Instagram, duke shkruar se “nuk është aq keq të jesh solo”. Saga e ish-sulmuesit të Interit vazhdon, me statusin e marrëdhënies së tij që mund të ndikojë në një transferim të ardhshëm në Serie A, pasi Juventusi dihet se është i interesuar për argjentinasin. Gjatë ditëve të fundit…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker