Momenti kur Cristiano Ronaldo shqelmon futbollistin e Liverpoolit

Liverpooli e ka mposhtur Manchester Unitedin me rezultat të thellë 5-0, në duelin e zhvilluar në stadiumin ‘Old Trafford’ në kuadër të xhiros së 10-të në Premierligë, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në këtë takim për ‘Djajtë e Kuq’ nga minuta e parë luajti edhe ylli portugez, Cristiano Ronaldo, i cili nuk arriti të bënte asgjë në këtë ndeshje. Madje në një moment Ronaldon e lëshuan nervat dhe filloi ta…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker