Dardanët nisin përgatitjet për miqësoren me Jordaninë dhe kualifikuesen me Greqinë

Kombëtarja e Kosovës i ka nisur sonte në mbrëmje përgatitjet për dy ndeshjet e fundit të këtij viti. Dardanët, të mërkurën, në orën 18:00, në stadiumin “Fadil Vokrri” do të luajnë miqësore me Jordaninë, derisa katër ditë më pas do të luajnë kundër Greqisë në Athinë, ndeshje e cila do ta përmbyllë ciklin e kualifikimeve për Botërorin “Katari 2022”. Kosova drejtohet nga trajneri slloven…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker