Qeqa Krelani e kujton më shumë mall babain e saj, shkruan fjalë emocionuese për të

Gazetarja dhe komentatorja e njohur, Qeqa Krelani, e ka kujtuar më shumë mall babain e saj të ndjerë, ish-sulmuesin e majtë, Fatlik Krelani, i cili tash e 18 vite nuk jeton më, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Qeqa përmes një postimi në llogarinë e saj zyrtare në facebook ka shkruar se babain e ka pasur idhull. Tutje gazetarja nga Gjakova ka thënë se çka ka vesh babai i saj ka veshur edhe ajo…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker