Serwer: Më dërgoni prova se Grenell është paguar nga Serbia, unë do t’i çojë në Departamentin Amerikan

Përmes një postimi në rrjetin social Twitter, Serwer ka thënë se nëse i dërkohen prova për këto pretendime, ai personalisht do t’i dorëzonte ato në Departamentin e Drejtësisë në SHBA.

“Më dërgoni prova dokumentuese që kjo është e vërtetë dhe unë do t’ia dorëzoj personalisht Departamentit të Drejtësisë”, shkroi Serwer.

Kujtojmë se vetë Richard Grenell e ka mohuar një lajm të tillë, duke thënë se nuk merr asnjë cent për të lobuar për Serbinë. /Rahoveci INFO/

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker