Albin Kurtit i dështon takimi edhe në Ortakoll, bastionin e Vetëvendosjes në Prizren

Në takimin e sotëm që Lëvizja Vetëvendosje mbajti në bastionin e saj, në lagjen Ortakoll, edhe pse pjesëmarrës ishte Kryeministri Kurti numri i qytetarëve që kanë dalë për ta mbështetur ishte shumë i pakët.

Në këto fotografi të siguruara nga portali ynë, shihet se në këtë takim nuk kanë qenë shumë persona.

Duket se keqqeverisja katër vjeçare dhe zhgënjimi i besimit të qytetarëve po i kthehet prapa Mytaher Haskukës dhe kjo po dëshmohet çdo ditë takimet e zbehta të tij.

A është ky paralajmërim se me 14 nëntor Haskuka do ti humbas zgjedhjet pas vetëm një mandati – kjo mbetet të shihet.

 

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker