Liverpooli kërkon transferimin e yllit të Villarrealit

Gjigandi anglez dëshiron ta përforcojë repartin e sulmit, dhe tanimë e ka identifikuar profilin e lojtarit të cilin dëshiron ta transferojë. Liverpooli dëshiron që ta transferojë sulmuesin e krahut të Villarrealit Arnaut Danjuma, raporton gazetari i njohur Fabrizio Romano në “Here We Go Podcast”. “Të Kuqtë” po synojë që ta sjellin 26 vjeçarin në “Anfield” këtë afat kalimtar të transferimeve në…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker