Gavi do të mbetet te Barcelona

Gjiganti spanjoll do të mbajë në ekip talentin e tyre. Gavi është njëri ndër futbollistët që ka dal në pah këtë edicion te Barcelona, dhe po zhvillon paraqitje mjaft të mira në një moshë vetëm 17-vjeçare. Falë ndeshjeve të mira, ai është ftuar edhe nga Kombëtarja e Spanjës dhe shihet si një futbollistë me të ardhme të ndritur. ‘Blaugranët’ kanë për qëllim të ‘blindojnë’ talentin e tyre…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker