Edi Rama reagon për fitoren e Përparim Ramës në Prishtinë

Rama në një postim në Twitter ka thënë se është kurioz për impaktin që do të ketë në Prishtinë një kryebashkiak arkitekt, shkruan Rahoveci INFO.

“Urime Përparim Ramës dhe mbarësi e sukses atij dhe të gjithë të zgjedhurve të rinj në krye të komunave të Kosovës”, ka shkruar ai.

Postimi i plotë i kryeministrit Rama:

Shumë kurioz për impaktin që do të ketë në Prishtinë një kryebashkiak arkitekt, risi interesante në një realitet sfidues! Urime Përparim Ramës dhe mbarësi e sukses atij dhe të gjithë të zgjedhurve të rinj në krye të komunave të Kosovës. /Rahoveci INFO/

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker