Formacionet zyrtare: San Marino – Angli  

Kombëtarja e San Marinos dhe ajo e Anglisë takohen sonte në kuadër të xhiros së fundit në kualifikimet e Kupës së Botës ‘Katar 2022’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Ballafaqimi mes këtyre dy kombëtareve nisë nga ora 20:45 dhe zhvillohet në ‘San Marino Stadium’. Tashmë gjithçka është gati për këtë përballje dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare. Më poshtë keni 11-shet startuese të…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker