Kosova i shënon gol Shqipërisë në fund të ndeshjes

Kombëtarja e Kosovës U21 dhe ajo e Shqipërisë U21 po luajnë aktualisht në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian ‘EURO 2023’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë, kombëtarja e Kosovës e ka përmbysur rezultatin 2-1 në minutën e 91’. Golin e dytë për ‘Dardanët’ e ka realizuar Arlind Sejdiu./ Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker