Mancini optimist: Italia do shkojë në Botëror, madje edhe mund ta fitojmë!

Për Roberto Mancinin barazimi ndaj Irlandës së Veriut që zbriti Italinë në vendin e dytë në grup dhe i hoqi të drejtën për t’u kualifikuar direkt në Botërorin Katar 2022, nuk është fundi i botës. Trajneri i Italisë e komentoi kështu dështimin e të kaltërve për të prekur kualifikimin mbrëmjen e së hënës por ka besim se skuadra që ai drejton do të shkojë në Katar 2022, madje Mancini shkon edhe edhe…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker