VIDEO/ Di Maria turpëron kundërshtarin, talenti i Real Madrid bën figurë të shëmtuar

Argjentina dhe Brazili e mbyllën ndeshjen e mbrëmshme me rezultatin e bardhë 0-0, teksa të dyja ekipet nuk mundën të gjenin mundësinë e rrjetës pavarësisht rasteve të krijuara. Megjithatë, në një sfidë të tillë ku pjesë janë shumë yje, nuk mund të mungonte edhe spektakli. Dhe, një të tillë në plot kuptimin e fjalës e dhuroi Angle Di Maria. Sulmuesi i PSG vendosi të turpëronte Vinicius Junior duke…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker