Barça merr vendim kundër vullnetit të Xavit, pritet largimi i yllit të madh të klubit

Barcelona është e gatshme të shesë mesfushorin Frenkie de Jong për të mbledhur para për transferime të reja, shkruan tabloidi britanik “The Sun”. De Jong, 24 vjeçar, ishte një titullar nën trajnerin Ronald Koeman dhe pritej të ishte figurë e rëndësishme edhe nën trajnerin e ri Xavi Hernandez, por “Blaugranët” me sa duket janë të etur ta sakrifikojnë forcën e mesfushës për fuqinë t’i dhënë emra të…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker