E thotë lojtari i Barcelonës: “Me Xavin është shumë me e lehtë se me Koemanin”

Óscar Mingueza ka vetëm fjalë të mira për trajnerin e ri, Xavi Hernandez. Ani pse Ronald Koeman ishte ai që ia dha mundësinë dhe bëri që 22-vjeçari të luajë shumë në ekipin e parë të Barcelonës, Mingueza është i lumtur që vendin e tij e ka zënë legjenda, Xavi. Sipas tij, ekipi më lehtë po punon nën urdhëratë e ish futbollistit që e njeh shumë mirë ambientin. “Me Koemanin stërvitjet ishin të…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker