Presidentja Osmani i uron ditëlindjen e 79-të presidentit Joe Biden

Osmani ka shkruar në llogarinë e saj zyrtare në Twitter se presidenti Biden është një mik i vërtetë i popullit të Kosovës, shkruan Rahoveci INFO.

“I uroj presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës ditëlindjen e 79-të. Urime ditëlindja z. President. Si një mik i vërtetë i popullit tonë dhe shtetit tonë, sot ne ju bashkohemi juve në festimet e juaja”, ka shkruar Osmani. /Rahoveci INFO/

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker