“PDK më e disiplinuar se VV dhe LDK”, Konjufca duartrokitet nga deputetët

Ai gjatë seancës ku ishte duke folur ministri Liburn Aliu, ka kërkuar qetësi dhe vëmendje nga deputetët.

Ai tha se grupi parlamentar i PDK-së është më i disiplinuar se ai i VV-së dhe LDK-së. Kjo deklaratë e tij u duartrokit nga deputetët e PDK-së.

Ndryshe Konjufca është i njohur me batutat dhe fjalimet e tij, i cili jo rrallë herë ka bërë që deputetet të disponohen nga ai.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker