Batatina: Prapa suksesit te Llapit, fshehën Bielsa dhe Guardiola

Gjashtë fitore dhe një barazim, ky është rezultati i F.C Llapi-t në shtatë ndeshjet e fundit. Që nga 3 tetori, llapjanët kanë shënuar 16 gola dhe kanë pësuar pesë të tillë, derisa arkëtuan 18 pikë duke u futur edhe njëherë në objektivat e klubit që janë kreu i tabelës dhe dalja në Evropë. Trajneri llapjan Tahir Batatina ka një rrëfim interesant për suksesin e tij. ”Mësimi është kapitull jetësor që…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker