Dardanet nesër përballen me Poloninë, shpresojnë në rezultat pozitiv

Kombëtarja e Kosovës në konkurrencën e femrave e ka zhvilluar sonte stërvitjen e fundit para përballjes me Poloninë, që zhvillohet të enjten në orën 16:00 në stadiumin “Fadil Vokrri”. Kjo ndeshja i takon kualifikimeve për Kampionatin botëror 2023. Në katër ndeshjet e deritashme Dardanet kanë realizuar një fitore, një barazim dhe kanë pësuar dy humbje. Polonia aktualisht është e dyta në renditje…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker