Këto janë 11-të skuadrat që kanë siguruar kalimin në fazën e eliminimit direkt në Ligën e Kampionëve

Kanë përfunduar të gjitha ndeshjet e xhiros së pestë të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Tashmë janë mësuar 11-të skuadrat që kanë siguruar kalimin në 1/8 e finales së garës më prestigjioze për klube në Evropë. Manchester City, PSG, Liverpool, Ajax, Sporting, Real Madrid, Inter, Bayern Munchen, Manchester United, Chelsea dhe Juventus janë ekipet që kanë kaluar në…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker