Manchester City përmbysë rezultatin ndaj PSG-së

Manchester City dhe PSG po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së pestë të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Etihad’, skuadra e Manchester Cityt e ka përmbysur rezultatin nga 0-1 në 2-1. Golin e dytë për vendasit e ka realizuar sulmuesi brazilian, Gabriel Jesus./ Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker