Me rezultate befasuese përfundojnë gjashtë takimet e Ligës së Kampionëve

Kanë përfunduar gjashtë ndeshjet e Ligës së Kampionëve, të cilat kanë filluar nga ora 21:00 dhe janë zhvilluar në kuadër të xhiros së pestë të fazës së grupeve, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Manchester City e ka fituar duelin ndaj PSG-së me përmbysje rezultati nga 0-1 në 2-1, kurse Liverpooli e ka mposhtur Porton me shifrat 2-0. Real Madridi ka triumfuar në udhëtim te Sheriff Tiraspoli me rezultat 3-0…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker