Me rezultate befasuese mbyllen pjesët e para në dy ndeshjet e Superligës

Kanë përfunduar pjesët e para në dy ndeshjet e Superligës së Kosovës në futboll që po zhvillohen në kuadër të xhiros së 17-të, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Pas 45 minutave të parë Dukagjini dhe Llapi po luajnë baras me rezultat 0-0. Më të njëjtin rezultat 0-0 po luajnë edhe Ulpiana me Feronikelin. Gazeta Rahoveci INFO do t’ju mbajë të informuar në kohë reale për çdo ndryshim rezultati edhe gjashtë pjesëve të…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker