Zhbllokohet rezultati në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, kjo skuadër kalon në avantazh

Prishtina dhe Drita po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së 17-të në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë, skuadra e Dritës ka kaluar në avantazh në minutën e 36’. Golin për gjilanasit e ka realizuar Marko Simonovci, i cili shënoi një gol të bukur me kokë./ Gazeta Rahoveci INFO/

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker