Haradinaj: Majlinda Kelmendi do të mbetet përgjithmonë heroina jonë

Kryetari i AAK-së Ramush Haradinaj ka reaguar pasi xhudistja e njohur kosovare Majlinda Kelmendi i dha sot fund edhe zyrtarisht karrierës së saj të pasur. Në një postim në Facebook, Haradinaj ka thënë se Majlinda Kelmendi do të mbetet përgjithmonë heroina jonë dhe fitoret e saja do të vazhdojnë të frymëzojnë gjenerata të tëra të sportistëve shqiptarë. Postimi i plotë: Ajo na solli lajme të mira e…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker