Ish-fizioterapisti personal zbulon ritualin e veçantë që bënte Maradona para çdo ndeshje

Një nga fizioterapistët e klubit sportiv të Napolit ka rrëfyer detaje nga miqësia e tij e ngushtë me yllin argjentinas të futbollit, Diego Armando Maradona. Salvatore Carmado tregoi se miqësia e tyre zgjati deri në ditën e fundit të tij të jetës dhe gjithçka nisi në dhomat e masazhit të klubit, atëherë kur ylli botëror i futbollit i kërkoi të ishte fizioterapisti i tij personal dhe i askujt tjetër.

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker