Sekretari i Federatës së Boksit të Kosovës viziton Klubin e Boksit “Dukagjini”

Sekretari i Federatës së Boksit të Kosovës z. Latif Demolli sot vizitoj Klubin e Boksit Dukagjini në Klinë dhe i dhuroj disa pajisje sportive modeste Klubit të Boksit Dukagjini. Ai gjatë kësaj vizite njëherit i premtoj mbështetje këtij klubi në të ardhmen. Me këtë rast Drejtori i Klubit Boksit Dukagjini z. Hajdin Balaj së bashku me sekretarin e klubit boksit Dukagjini z.Elmi Salihu dhe Trajnerin…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker