Vajza e Maradonës zbulon tatuazhin e ri për babin; historia është rrëqethëse

Ka kaluar tashmë një vit nga vdekja e Diego Armando Maradonës dhe bota e futbollit vazhdon t’i bëjë atij çdo lloj nderimi. Edhe familja e tij ka zyrtarizuar disa nisma në kujtim të kampionit të madh argjentinas e më gjerë. Dalma, vajza e madhe e “Pibe de Oro” dhe Claudia Villafañe, mamaja e saj, kanë zgjedhur të bëjë një tatuazh të ri, kushtuar “10”. Dalma Maradona ka treguar në rrjetet sociale…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker