Mohamed Salah nuk ia falë Milanit, i shënon lehtësisht

Milani dhe Liverpooli po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së fundit të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘San Siro’, skuadra e Liverpoolit e ka barazuar rezultatin 1-1 në minutën e 36’. Golin për ‘The Reds’ e ka realizuar Mohamed Salah, i cili shënoi lehtësisht pas një topi të kthyer. Ky ishte goli i shtatë i Mohamed…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker