Notat e futbollistëve: Everton 2-1 Arsenal, kështu u vlerësua Granit Xhaka

Evertoni e ka mposhtur Arsenalin në minutën e fundit të ndeshjes me përmbysje rezultati nga 0-1 në 2-1, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në këtë takim u rikthye në fushë edhe futbollisti me prejardhje shqiptare, Granit Xhaka, i cili i mungoi Arsenalit plot 2 muaj. Ai la pas lëndimin e pësuar dhe luajti sonte për 90 minuta, por nuk arriti të bënë paraqitje të mirë Pas ndeshjes Xhaka u vlerësua me notën më…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker