Përfundo ndeshja mes Evertonit dhe Arsenalit, kjo skuadër fiton në sekondën e fundit  

Ka përfunduar ndeshja mes Evertonit dhe Arsenalit, e luajtur në kuadër të xhiros së 15-të në Premierligë, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Evertoni e ka mposhtur Arsenalin me përmbysje rezultati nga 0-1 në 2-1. Golin për vendasit e realizoi Richarlison në e 77’ dhe Demarai Gray (90+2′), kurse për ‘Topçinjtë’ shënoi Martin Odegaard 45+2’. Pas kësaj fitoreje Evertoni renditet i 12-ti me 18 pikë…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker