Reagimi i Genc Nuzës para debutimit si gjyqtar në Ligën e Konferencës

Pesë herë gjyqtari më i mirë në Kosovë, Genc Nuza, do ta gjykoj për herë të parë një ndeshje të Ligës së Konferencës, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Nuza do ta drejtoj takimin ndërmjet skuadrës qipriote Omonoia FC dhe asaj kazake FC Kairat Almaty, që zhvillohet të enjten në orën 21:00. Asistentë të Nuzës do të jenë Fatlum Berisha dhe Bujar Selimaj, derisa gjyqtar i katërt Visar Kastrati. Kësisoj…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker