Tomori ‘tronditë’ Liverpoolin

Milani dhe Liverpooli po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së fundit të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘San Siro’, skuadra e Milanit ka kaluar në avantazh në minutën e 28’ Golin për ‘Rosonerët’ e ka realizuar Fikayo Tomori, i cili mposhti Alissonin lehtësisht pas një topi të kthyer. Ky ishte goli i parë në karrierë për…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker